טכנולוגיה

HTC אינה רשאית למכור יותר מוצרים בבריטניה

במקרה והירידה הקיצונית במכירות והעובדה שאף אחד לא באמת ‘סופר’ אותה שמדברים על טלפונים מומלצים היא לא מספיקה, עכשיו יש ליצרנית בעיה נוראית חדשה. על פי דיווח חדש היא אינה מורשית למכור בבריטניה.

בגלל ריב פטנטים עם חברת מחקר ופיתוח גרמנית, אסר בית המשפט לחברה HTC למכור מכשירים סלולריים בבריטניה עד הודעה חדשה. הפטנט קשור באופן ספציפי לטלפונים לרכב אותם החלה החברה למכור בשנת 2012, תוך שהיא מתעלמת מפטנט של חברת Ipcom הגרמנית. החברה הגרמנית טוענת כי למרות התחייבויותיה, לא דאגה HTC לטפל בבעיה עד היום.

HTC מיהרה להגיב ואמרה “כחברה מובילה העוסקת בחדשנות, HTC מתייחסת ברצינות רבה לנושאי הקניין הרוחני. אנו בודקים את הטענה על הפרת פטנט ביחס לדגם מסויים. החברה הפסיקה למכור את כל הטלונים שלה בבריטניה דרך האתר הרשמי, אך ניתן למצוא אותם במדינות אחרות באירופה”. חשוב להגיד ש-HTC VR וראוטרים דור 5 שלהם עדיין נמכרים בבריטניה.

בריטניה נחשבת לאחד השווקים המרכזיים של HTC באירופה, והחברה השקיעה מאמצים רבים כדי להישאר רלוונטית. כעת, עם החלטת בית המשפט, נראה כי מדובר במכה קשה במיוחד, אולי כזו שתגרום לה להרים ידיים באופן סופי.


   

כתבות נוספות

כתבות באותה קטגוריה

Back to top button