וידאותרבות

“נראה מה יש לישראלים להציע”: סיימון קאוול ישפוט באקס פקטור ישראל

שופט הריאלטי ויוצר הפורמט: “במהלך השנים מצאנו כישרונות מדהימים בכל העולם עם הפורמט האקס פקטור. אני כבר לא יכול לחכות לראות מה יש לישראלים להציע”

השופט באקס פקטור האמריקני ויוצר הפורמט סיימון קאוול ישפוט בעונה החדשה של  התוכנית בישראל. כך פורסם היום (רביעי). קאוול ישפוט בפעם הראשונה במדינה שאינה ארצות הברית או אנגליה.

קאוול, היוצר של כמה מהפורמטים הטלוויזיוניים המצליחים בעולם, ביניהם “גוט טאלנט”, אחראי על גילויים של כמה מהכישרונות המוזיקליים הבולטים של הדור הזה, ביניהם  one direction, סוזן בויל, קאמילה קביו, קארי אנדרווד, להקת ליטל מיקס,  פיפת’ הרמוני, ליאונה לואיס ואולי מארס.

סיימון קאוול מסר כי “במהלך השנים מצאנו כישרונות מדהימים בכל העולם עם הפורמט האקס פקטור. אני כבר לא יכול לחכות לראות מה יש לישראלים להציע”.

מרשת 13, בה תשודר התוכנית, נמסר: “קאוול הוא אחד מאושיות המוזיקה הגדולות והמשפיעות בעולם והשתתפותו כשופט בפורמט הישראלי נותנת הזדמנות לחשיפה בין-לאומית לזמרים וזמרות מהארץ. בימים אלה מתחילים ברשת לעבוד על העונה החדשה של התוכנית ולצידו של קאוול ישבו שופטים ישראלים שהוא יהיה שותף לבחירתם”.


   

כתבות נוספות

כתבות באותה קטגוריה

Back to top button