טכנולוגיה

השעון החדש של סמסונג Galaxy Watch Active 2

סמסונג מוציאה לאור דור שני לשעון החכם Galaxy Watch Active שיצא בחודש פברואר האחרון. השעון מגיע בשני גדלים שונים, 40 מ”מ ו-44 מ”מ, במבט ראשוני הוא לא נראה שונה יותר מדי מהדגם הקיים, אך סמסונג דאגה לתוספות משמעותיות, או כמו שהיא קוראת להם “איזון הבריאות וקישוריות רבה יותר”.

דגמי 40 מ”מ ו-44 מ”מ מגיעים עם מסך Super AMOLED בגודל 1.2 אינץ’ ו-1.4 אינץ’ בהתאמה, עם רזולוציית מסך 360×360. שניהם משתמשים במעבד Exynos 9110 עם זיכרון עבודה 768MB (דגמי ה-LTE משודרגים ל-1.5GB RAM) ונפח אחסון 4 גיגה בייט. דגם 40 מ”מ מגיע עם סוללה בקיבולת 247mAh בעוד אחיו הגדול מתהדר ב-340mAh.

השעונים הרגילים מציעים קישוריות לסמארטפון וטאבלט בעזרת Bluetooth 5.0, ויש להם עמידות מפני מים בתקן IP68 (עומק עד 50 מטר למשך 10 דקות) ועמידות בתקן עמידות MIL-STD-810G.

ה-Galaxy Watch Active ‘העלים’ את אחד מסימני ההיכר של סמסונג בשעונים החכמים, ואנחנו כמובן מדברים על המסגרת שניתנת להזזה ומעבר בין תכונות. בדגם החדש מנסה הקוריאנית להחזיר את אותה מסגרת, אבל באופן מתוחכם יותר. כעת תוכלו “לסחוב” את האצבע על המסגרת, עם או נגד כיוון השעון, כדי לשלוט בממשק המשתמש. לצורך כך, דאגה סמסונג לשדרג גם את ממשק המשתמש של השעון, כדי לספק חוויה ‘טבעית’ יותר.

Galaxy Watch Active 2 מאפשר מעקב ידני אחר לא פחות מ-39 סוגי אימון (בדומה לדגם הראשון), כאשר תוכלו להפעיל אוטומטית אימונים כדוגמת ריצה, הליכה, שחייה, חתירה, רכיבת אופניים ועוד. אימון ריצות שודרג באופן משמעותי עם מעקב בזמן אמת על קצב הריצה ונתונים נוספים.

חיישני הבריאות הנמצאים בגב המכשיר זכו גם הם לשיפור, כך שהשעון החכם יוכל לקבל את הנתונים באופן מהיר ומדוייק יותר. ומה עוד יש לנו? מעקב אחר שינה וחיישן אלקטרוקרדיוגרפיה (או בקיצור א.ק.ג) שייכנס לשימוש רק לאחר אישור ה-FDA האמריקאי, ככל הנראה במהלך החצי הראשון של 2020.

כמו כן, אפליקציית המצלמה בדגם החדש מאפשרת לצלם תמונות ולשלוח ישירות לסמארטפון, לזוז בין מצלמות הסמארטפון, הגדרת טיימר לצילום, הקלטת סרטונים ותצוגה מוקדמת שלהם ישירות על פרק היד. סמסונג טוענת שהאפליקציה הזו ניתנת להורדה החל בכל מכשירי סדרת S (מ-Galaxy S9 ואילך) וסדרת Note (מ-Galaxy Note 9).

 

 


   

כתבות נוספות

כתבות באותה קטגוריה

Back to top button